About Me... obliekanie a móda je môja obľúbená rutina, keď sa môžem stať niečím vzrušujúcim a fascinujúcim, keď môžem vyjadriť svoje emócie, rozpovedať cez oblečenie príbeh. Môj štýl by som definovala ako konštantnú hru medzi ultraženskou uhladenou siluetou versus urbanisticko-zábavno-farebnými prvkami. Nadčasové vintage línie versus súčasné moderné prvky. Sofistikovaný pôbav versus umelecko avantgardné poňatie módy. Milujem experimentovanie s obliekaním, milujem byť kreatívna, posúvajúca hranice. 

Mojim hlavným zdrojom inšpirácie pre život a módu ako takú je hocikto kto žije a oblieka sa hravým, nenúteným a nenamáhaným spôsobom života s určitým osobitým pohľadom na vec. Tiež sa rada inšpirujem knihami, mojimi snami, detskými spomienkami, blšákmi, starožitnými obchodíkmi, rozprávkami a kaviarňami s dvomi hosťami a psom. Milujem klasiku od 40-tych po 60-te roky a módne fotografie tejto éry, filmy, couture strihy, Audrey Hepburn, ale na druhej strane obdivujem aj súčasné umenie, grafický dizajn, škandinávsky funkcionalismus, japonskú módnu extravaganzu a barcelónsky lifestyle.... dressing is my favorite routine act to become something exciting, to express emotions and feelings, to tell a story. I would define my style as a constant play between dualities such as ultrafeminine sleek silhouette vs urban-fun-colorful pieces. Vintage timeless lines vs contamporary air. Sophisticated allure vs avantgarde artistic edge. I love to experiment with clothes, being creative and daring. 

My main source of life & fashion inspiration is anyone who lives and dresses in an effortless way with a definite, individual point of view. Could be also anything from my books, dreams, childhood reminiscences, flea markets, antique shops, fairytales and cafes with two guests and a dog. I love all the classic references from the 40’s to 60’s – from fashion photography to films, couture pieces, Audrey Hepburn but I also adore a fashion language of contemporary art, Scandinavian functionalism, Japanese fashion edginess or Barcelona lifestyle.